НАЦИОНАЛНИЯ ТУРНИР ПО ЛОВНА СТРЕЛБА ЗА КУПАТА НА НЛРС-СЛРБ ИЗЛЪЧИ СВОИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ

НАЦИОНАЛНИЯ ТУРНИР ПО ЛОВНА СТРЕЛБА ЗА КУПАТА НА НЛРС-СЛРБ ИЗЛЪЧИ СВОИТЕ ПОБЕДИТЕЛИ

otborno_mage_trap

На 16 и17 юли на стрелбищния комплекс „Витска елиа“ край Плевен се проведе традиционният седемнадесети Национален турнир по ловна стрелба за Купата на НЛРС-СЛРБ. Участваха 107 състезатели от 23 ловно-рибарски сдружения в категориите  мъже, младежи,  жени, девойки, момчета  и ветерани-мъже на дисциплините ТРАП и СКИЙТ.

В дисциплината ТРАП се състезаваха 35 състезатели от 11 ЛРС, а в дисциплина СКИЙТ 72 състезатели от 19 ЛРС. Седем ЛРС – Айтос, Гулянци, Дупница, Кнежа, Плевен, Стара Загора и Червен бряг се представиха със състезатели в двете дисциплини.

Домакините от ловно-рибарското сдружение в Плевен създадоха перфектна организация за турнира, който се проведе при добро слънчево време, само резките пориви на вятъра смущаваха стрелбата на състезателите. В първия ден на състезанието бяха определени призьорите при най-малките и най-възрастните стрелци, а във втория състезателен ден се излъчиха победителите в останалите категории – жени, довойки, младежи и мъже.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ПО ДИСЦИПЛИНИ И КАТЕГОРИИ В НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО ЛОВНА СТРЕЛБА ЗА КУПАТА НА НЛРС „СЛРБ” – ПЛЕВЕН, 16-17 ЮЛИ 2016 Г.

 

 

ДИСЦИПЛИНА „ТРАП“

 

Мъже индивидуално

  1. Петьо Пенев от ЛРС-Гулянци
  2. Димчо Радев от ЛРС-Стара Загора
  3. Янислав Богданов от ЛРС-Тетевен

 

Мъже отборно

  1. ЛРС – Стара Загора
  2. ЛРС – Кнежа
  3. ЛРС – Тетевен

 

Младежи индивидуално

  1. Росен Радев от ЛРС-Плевен
  2. Дамян Георгиев от ЛРС-Плевен
  3. Денислав Върбанов от ЛРС-Плевен

 

Младежи отборно

  1. ЛРС – Плевен

 

Жени

  1. Селин Али от ЛРС-Айтос
  2. Красимира Янева от ЛРС-Айтос

 

Момчета

  1. Данимир Радев от ЛРС – Стара Загора
  2. Теодор  Радев от ЛРС – Стара Загора
  3. Тодор Светославов от ЛРС – Стара Загора

 

Момчета отборно

1. ЛРС – Стара загора

 

Ветерани

  1. Георги Георгиев от ЛРС-Стара Загора
  2. Тодор Тодоров от ЛРС-Горна Оряховица

 

 

 

 

 

 

ДИСЦИПЛИНА „СКИЙТ“

 

 

 

Мъже индивидуално

  1. Георги Георгиев от ЛРС – Червен бряг
  2. Пламен Филев от ЛРС – Велико Търново
  3. Методи Китанов от ЛРС – Дупница

 

 

Мъже отборно

  1. ЛРС – Червен бряг
  2. ЛРС – Стара Загора
  3. ЛРС – Дупница

 

Младежи индивидуално

  1. Диан Косев от ЛРС-Казанлък
  2. Димитър Митев от ЛРС-Кнежа
  3. Кольо Маджаров от ЛРС-Стара Загора

 

Младежи отборно

  1. ЛРС – Плевен
  2. ЛРС – Попово

 

Жени

  1. Татяна Рачева от ЛРС-Дряново

 

Девойки

  1. Гергана Ангелова от ЛРС-Дупница

 

Момчета

  1. Кристиян Цанев от ЛРС-Гулянци

 

Ветерани индивидуално

  1. Гаврил Иванов от ЛРС-Дупница
  2. Мирослав Миткин от ЛРС-Силистра
  3. Георги Георгиев  от ЛРС-Стара Загора

 

Ветерани отборно

  1. ЛРС – Ловеч

 

 

Купите, медалите,  грамотите и сериозните във финансово изражение награди на победителите бяха връчени от главния секретар на НЛРС-СЛРБ Васил Василев и председателя на ЛРС-Плевен Валентин Георгиев.

0 Comments

Leave A Reply

Вашият email адрес няма да бъде публикуван Задължителните полета са отбелязани с *